Wypożyczalnia samochodów Śląsk LuckyCar

LuckyCar - Wypożyczalnia samochodów Śląsk

LuckyCar to działająca na Śląsku wypożyczalnia samochodów, która oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z nowoczesnych, bezpiecznych i komfortowych pojazdów wtedy, gdy są im naprawdę potrzebne. Płacenie za własny samochód, który większość czasu stoi w garażu lub na parkingu to przeszłość. Idea wypożyczania samochodów staje się coraz bardziej popularna na całym świecie, również w Polsce.

Wypożyczalnia samochodów Śląsk - jeździsz czym chcesz
Wypożyczalnia samochodów Śląsk tanio bez kaucji

Wypożyczanie samochodu to także świetna okazja, aby wypróbować różne marki i modele samochodów. Mając własny samochód okazja, by wypróbować nowe, interesujące pojazdy może nie nadarzać się zbyt często. Posiadamy rozbudowaną flotę nowoczesnych pojazdów w której znajdziesz takie nezawodne auta jak Skoda Fabia, Renault Clio, Ford Fiesta, Nissan Qashqai, Jeep Grand Cherokee i wiele innych.

Jako nieliczni na rynku umożliwiamy wynajem samochodów bez kaucji, zarówno krótkotertminowy jak i długoterminowy. LuckyCar wypożyczalnia samochodów Śląsk da radość niejednemu pasjonatowi motoryzacji.

Sprawdź: Nasza flota pojazdów

Szeroki wachlarz usług dodatkowych

Wiemy, że wynajem auta to nie wszystko. Na drodze liczy się komfort i bezpieczeństro jazdy, dlatego w naszej ofercie usług dodatkowych znajdziesz między innymi przestronne bagażniki, foteliki dla dziecka czy nawigację samochodową. Zobacz jakie Usługi dodatkowe mamy dla Ciebie.

Tani wynajem samochodów - to się opłaca
wypożyczalnia samochodów śląsk

Kierowcy dostrzegli w tym potencjał na zaoszczędzenie pieniędzy. Dlaczego? Korzystając z usług, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów, płacisz za użytkowanie pojazdu tylko wtedy, kiedy faktycznie go potrzebujesz. Nie musisz przejmować się licznymi opłatami związanymi z posiadaniem auta – polisy ubezpieczeniowe, naprawy, przeglądy. LuckyCar wypożyczalnia samochodów Śląsk dba o wszystkie formalności, aby klienci mogli cieszyć się komfortową jazdą. Korzystając z usług LuckyCar oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także swój czas i spokój.

Sprawdź nasza ofertę i wybierz samochód dla siebie. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące działalności LuckyCar – skontaktuj się z nam!

LuckyCar wypożyczalnia samochodów Śląsk – zapraszamy!

Chcesz wynająć auto? A może masz pytania dotyczące działalności wypożyczalni aut LuckyCar? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem dostępnego niżej formularza kontaktowego.

LUCKYCAR sp. z o.o.
Wypożyczalnia samochodów
Boleradz 3, 42-506 Będzin
NIP: 6252462849

Oddział Śląsk:
730 33 10 99
biuro@lucky-car.pl

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Kto może wynająć samochód?

LuckyCar wypożyczalnia samochodów Śląsk oferuje wynajem aut osobom, które ukończyły 21 rok życia oraz posiadają ważne prawo jazdy uprawniające do kierowania pojazdem na terenie Polski.

Czy obowiązuje mnie limit kilometrów?

Tak. Podobnie jak wiele innych wypożyczalni również LuckyCar posiada dzienny limit kilometrów. U nas jednak jest on dopasowany do wymagań klientów i dzięki temu każdy z nich może przejechać aż 500 kilometrów dziennie!

Jaki jest najkrótszy możliwy okres wynajmu samochodu?

Śląska wypożyczalnia samochodów LuckyCar oferuje swoim klientom wynajem długo- jak i krótkoterminowy. U nas możesz wynająć auto nawet na jedną dobę!

Czy samochód może prowadzić tylko osoba, która go wynajęła?

Tak, wynajęty samochód może prowadzić jedynie osoba, która go wynajęła.

Jakie są godziny pracy wypożyczalni LuckyCar?

LuckyCar wypożyczalnia Śląsk jest czynna 24h/ dobę. Zadzwoń lub napisz kiedy chcesz i umów wynajem pojazdu.

Czy istnieje możliwość dowozu samochodu przez wypożyczalnie we wskazane miejsce?

Tak, jednak tego typu kwestie ustalane są z klientem indywidualnie. Dlatego w przypadku wystąpienia takiej potrzeby prosimy o kontakt z LuckyCar.