Wypożyczalnia samochodów Sosnowiec

Wypożyczalnia samochodów Sosnowiec LuckyCar

Wynajem aut Sosnowiec – tanio i bez kaucji!
wypożyczalnia samochodów osobowych sosnowiec tanio bez kaucji

Głównym celem, jaki realizuje LuckyCar wypożyczalnia samochodów osobowych Sosnowiec jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu naszym klientom. Jako nieliczni na rynku oferujemy wynajem samochodów bez kaucji, zarówno krótkotertminowy jak i długoterminowy. Posiadamy rozbudowaną flotę nowoczesnych pojazdów w której znajdziesz takie nezawodne auta jak Skoda Fabia, Renault Clio, Ford Fiesta, Nissan Qashqai czy Jeep Grand Cherokee.

Sprawdź -> Nasza flota pojazdów.

Pragniemy, by wynajem aut w naszej wypożyczalni był dla Ciebie przyjemnością, dlatego robimy wszystko, by sprostać Twoim wymaganiom. Bezpieczeństwo to podstawa i priorytet, z tego względu wypożyczalnia samochodów osobowych Sosnowiec LuckyCar, oferuje w pełni sprawne samochody, których stan jest stale kontrolowany w autoryzowanych stacjach kontroli pojazdów.

Wypożyczalnia samochodów Sosnowiec – szeroki wachlarz usług dodatkowych!

Wiemy, że wynajem auta to nie wszystko. Na drodze liczy się komfort i bezpieczeństro jazdy, dlatego w naszej ofercie usług dodatkowych znajdziesz między innymi przestronne bagażniki czy nawigację samochodową. Znajomość dróg lub dostęp do aktualnych map jest dla kierowcy bardzo ważny. Poruszanie się samochodem po obcym mieście, błądzenie w nieznajomych uliczkach i poszukiwanie dobrej drogi, możemy wiązać się z dodatkowym stresem dla kierowcy oraz z rozproszeniem uwagi. Chcąc oszczędzić tego naszym klientom, przygotowaliśmy możliwość wypożyczenia nawigacji samochodowej, dzięki której, nie będziesz musiał stresować się jazdą po obcym mieście. Więcej informacji znajdziesz w dziale Usługi dodatkowe.

Wypożyczalnia samochodów osobowych Sosnowiec LuckyCar - bezpieczna podróż dla Twoich pasażerów

wypożyczalnia samochodów osobowych sosnowiec tanio bez kaucji

Poza zapewnieniem bezpieczeństwa kierowcy, troszczymy się także o to, by podróże naszymi samochodami były bezpieczne dla innych pasażerów. Decydując się na wynajem auta w LuckyCar, możesz skorzystać z dodatkowej usługi wypożyczenia fotelika dla dziecka. Fotelik samochodowy dla dziecka powinien być odpowiednio dobrany do wieku, wzrostu i wagi dziecka. Dzięki temu najmłodsi pasażerowie będą mogli podróżować w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Pełen pakiet ubezpieczeń

Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego zapewniamy szeroki pakiet ubezpieczeń, dzięki którym nasi klienci cieszą się poczuciem bezpieczeństwa w czasie podróży. Więcej informacji na temat oferowanych ubezpieczeń uzyskasz od naszej obsługi – zapytaj!

Zamów auto już dziś!

Chcesz wynająć auto? A może masz pytania dotyczące działalności LuckyCar - wynajem aut Sosnowiec? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

LUCKYCAR sp. z o.o.
Wypożyczalnia samochodów
Boleradz 3, 42-506 Będzin
NIP: 6252462849

Oddział Sosnowiec:
730 33 10 99
biuro@lucky-car.pl

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!