Bezpieczeństwo

Bezpieczny wynajem samochodu

Bezpieczny wynajem samochodu

Wynajem samochodów zyskuje coraz więcej fanów. Nic w tym dziwnego, gdyż dzięki korzystaniu z tego rodzaju usług, można sporo zaoszczędzić. Wypożyczalnia aut LuckyCar oferuje swoim klientom bezpieczny wynajem samochodów w dogodnych warunkach. Robimy wszystko, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Naszym priorytetem jest zapewnienie kompleksowego bezpieczeństwa klientom LuckyCar zarówno w kwestiach formalnych, jak i dotyczących korzystania z naszych pojazdów.

  • Przejrzyste warunki umowy wynajmu - decydując się na wynajem samochodu w LuckyCar nie musisz obawiać się niejasnych umów, kruczków czy dużej ilości formalności. Z nami wynajem auta jest prosty i przyjemny.
  • Ubezpieczenia - bezpieczny wynajem samochodu to przede wszystkim komplet ubezpieczeń. Wynajmując samochód w LuckyCar masz pewność, że samochód, który wypożyczyłeś posiada  potrzebne ubezpieczenia. By dowiedzieć się więcej na temat ich zakresu oraz warunków, skontaktuj się z nami!
  • W pełni sprawne pojazdy - stan wszystkich naszych samochodów jest stale sprawdzany w autoryzowanych stacjach kontroli pojazdów.
  • Bezpieczeństwo dla pasażerów - LuckyCar oferuje swoim klientom pakiet usług dodatkowych, a wśród nich wynajem fotelika dla dziecka. Chcemy zapewnić bezpieczną podróż każdemu pasażerowi, z tego względu przygotowaliśmy także coś dla tych najmłodszych. Pamiętaj, że fotelik odpowiednio dobrany do wieku, wzrostu oraz wagi dziecka to obowiązkowy element każdej podróży!
  • Bezpieczny i komfortowy transport - jeśli duży bagażnik nie jest wystarczającą przestrzenią na Twoje bagaże, nie musisz się martwić! W ramach usług dodatkowych oferujemy możliwość wynajęcia dodatkowych bagażników, które pozwolą Ci bezpiecznie przetransportować nadprogramowy czy niewymiarowy bagaż.
  • Profesjonalny zespół - w LuckyCar pracują osoby z dużym doświadczeniem w branży. Dzięki temu są w stanie doradzić klientom o zróżnicowanych potrzebach i wymaganiach. Jeśli masz wątpliwości co do tego, jaki samochód wybrać - skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy Ci zdecydować, który pojazd będzie najlepiej spełniać Twoje oczekiwania.
  • Zawsze na czas - jeśli wynajmujesz samochód w LuckyCar nie musisz martwić się o opóźnienia. Samochód, który wybierzesz będzie czekał na Ciebie punktualnie o ustalonej porze. 

Interesuje Cię bezpieczny wynajem samochodów? Zapraszamy do wypożyczalni samochodów LuckyCar! Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy samochód dla siebie.